Jdi na obsah Jdi na menu
 


Flyball 2010

7. 2. 2011

 

Obrazek

                          www.flyball-dragons.cz

10. května 2010

Dragouni mají za sebou první oficiální start!!! O víkendu jsme se zúčastnili Eager's Cupu v Trmicích u Ústí nad Labem se super výsledkem! 2. místo v 5. divizi s rekordem družstva 20,41 s.

 

23. května 2010


Dream Team DogDRAGONS se na svém druhém flyballovém turnaji M.E.D.'s Trophy umístil ve 2. divizi na přeúžasném 1. místě s nejlepším časem 19,36 s. a družstvo tedy dosáhlo na titul FLY19!! Jsme borci!!!

20. června 2010

Družstvo DogDRAGONS ani tentokrát nezklamalo a na Turnaji sladkých nadějí v Praze - Letňanech zaznamenalo několik nemalých úspěchů!!

V sobotu v neoficiálním závodě dvojic, kterého se účastnili draci Magic a pan Jim se s dopoledním časem 9,31 s. zařadili do 1.divize, ve které se umístili na konečném 1. místě s nejlepším časem 9,19 s.!!

V neděli, v oficiální části turnaje, tým Dragonů opět zazářil ve 2. divizi, kde se opět umístil na onom přeúžasném 1. místě, zaběhl si rekord družstva s časem 18,71s. a dosáhl tedy na flyballový titul - tentokrát je to již FLY18!!!

9. srpna 2010

I v oslabené sestavě pěti psů dokázali Dragoni na Otevřeném mistrovství BCCCZ v Brně, kde byli poprvé zařazeni do 1. divize, vybojovat dopoledne úžasné 3.místo s nejlepším časem 18,04 s., čímž si mimochodem opět zaběhli rekord družstva!! Odpoledne naše výkony stačili na krásné 5. místo.
Titul FLY17 už klepe na dveře ....

 

 

19. srpna 2010

Ano přátelé, je to zde! Přišla aktualizace po turnaji v Litoměřicích!! Dragoni na Happy míčku 2010 opět zabojovali. V sobotní části obsadili 5. místo v 1. divizi a šetřili tím takticky síly na nedělní Double Elimination, kde po velice těžkém a napínavém souboji s družstvem The Rebels I. nakonec vybojovali přenádherné 3. místo.
Ještě jednou i tady musíme poděkovat HopTropákům za půjčení boxu a všem, co nám pomohli s přehřátou Nessie. Myslím, že nás tato špatná zkušenost zase pošoupla o kousek dál....... Dragoni se nevzdávají, Dragoni bojují!!!!

9. září 2010

Draci se ve své první závodní sezoně úspěšně kvalifikovali na 7. Mistrovství ČR ve flyballu, které se konalo v neděli 5. září na výstavišti Krásná Louka v Mladé Boleslavi. Bojovali jsme jako o život a dopoledne ve Speed Trialu jsme se s nejlepším časem 18,05 s. umístili na 3. místě. Odpoledne nás v boji o 3. místo vyřadili Pink Pirates a dragoni se tedy na svém prvním MČR umístili na úžasném a nepopulárním 4. místě!!!

A nyní.. pro ty, kteří neodebírají profláklý psí žurnál Psí sporty, si zde dovolujeme uveřejnit menší úryvek z nejnovějšího čísla (č.05/2010):
"... V 1. divizi to tak dramatické nebylo. Prakticky bez zaváhání totiž prošla vítězně celým turnajem lukášovská dvojice border kolií Magic + pan Jim. I když se i jejich finálový královéhradecký soupeř (parsonka Binie a borderka Basty) předvedl ve velmi dobrém světle, nestačilo mu to na lepší než druhé místo. Pokud jsou mé záznamy správné, vítězná dvojice dokonce zaběhla časem 9,19 s dosavadní nejlepší čas v historii turnaje." (Psí sporty č. 05/2010, str. 52, článek o Turnaji sladkých nadějí od Míly Vrbové)

 

 

 

 

 

 

 

26. září 2010

Poslední flyballový turnaj v této sezóně je za námi a Dragoni si konečně splnili svůj velký sen!! V dopoledním Speed Trialu jsme se s úžasným časem 17,92 s. umístili na 3. místě a získali tak titul FLY 17!!! V odpoledním Double Elimination jsme se umístili na 5. místě.

Tahle sezóna nás toho naučila strašně moc.. V dubnu jsme začali úplně od nuly. Od shánění boxu, výroby 2 krásných sad překážek, nového oblečení, přes náš první start na turnaji Eager's Cup, kde jsme běhali v poslední 5. divizi s časem přes 20 s., jsem se probojovali až do 1. divize, kde běhají jen ti nejlepší z nejlepších. Moc jsme si to užívali a děkujeme všem, co nám tuto sezónu pomohli!!

Dragoni ale přes zimu samozřejmě spát nebudou!! Trénovat budeme asi do prvního sněhu a pak nás čekají společné výlety, ze kterých se tu určitě budou objevovat fotky a povídání.. 
 


  28. listopadu 2010

A je to tady!! Tým Dragonů se dnes ve 2:30 opět rozrostl o nového člena - je jím Vítek Frieser a startovní míry má 2,96 kg a 49 cm!! Gratulujeme a oběma malým dráčkům přejeme do života jen to nejlepší a samozřejmě pořádné flyballové nadšení!!!!!


25. listopadu 2010

Dragoni přejí vše nejlepší k svátku Kátě, Kačce a Kačíí!!!!!


11. listopadu 2010

Dragoni mají novou posilu!!! Dne 11. 11. 2010 v 11 hodin se Niky a Míšovi narodila malá dračice Natálka!!!! Měří 45 cm a váží 2,3 kg. Blahopřejeme a doufáme, že se Natálka brzo zaučí a bude vypouštět stafordy minimálně stejně tak dobře, jako její maminka!

 


                                

 

A teď všichni: DoooooooooooooooogDRAGONS!!!!!!